Hakkımızda

“360 Home Decor” markamız ile 2016 yılında Türkiye’de faaliyete başladık. Kısa sürede büyüyen ekibimiz ile , yenilikçi ve azimli adımlarla hızla başarı basamaklarını tırmanmaya başladık. Şu anda 10.000m2 kapalı alana sahip fabrikamız, 49 farklı ülkeye mobilya, aksesuar ve mimari hizmet ihracatı ile göz doldurmaktadır.  Dubai, Katar, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da şubeleri bulunan 360 Home Decor markamız , bu şubeler sayesinde lüks mobilya, aksesuar ve mimarlık hizmetini yurtdışında da en prestijli şekilde ortaya koymaktadır.

Fabrikamızda, kendi bünyemizde bulunan son teknolojiye sahip ekipmanlar sayesinde  tüm taleplere cevap verilmekte ve en iyi şekilde üretimler yapılabilmektedir. Ayrıca fabrikamız makine ve ekipman parkuru bakımından;

Demirhanesinde; Fiber Lazer Metal Kesme Makinesi, Boru Büküm Makinesi, Silindir Büküm Makinesi, Argon Ve Gaz Altı Kaynak Makineleri, Lazer Markalama Makineleri, PVD Titanyum Kaplama Makinesi, Metal Polisaj Ve Tesviye Bölümleri ile her türlü metal işlemlerini yerine getirebilmektedir.

Boyahanesinde; Profesyonel Havalandırma Odaları, Toz Ve Ral Boyada en son teknoloji Boya Sprey Tabancaları, Özel Zımpara Makineleri, Toz Boya Fırınları,  Polisaj Makineleri Ve Kurutma Odaları ile tüm ihtiyaca yönelik, yenilikçi çözümler üretebilmektedir.

İskelethanesinde; Yatar Çizicili Ağaç ve MDF Kesme Makineleri, Planya Makineleri, Gönye Kesme Makineleri, Sandalye Toplama Makineleri, Zıvana Makineleri, Zımpara Makineleri, Ahşap CNC Işleme Makineleri ile tüm mobilya ve dekorasyon ürünleri için her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir.

Marangozhanesinde; Ahşap Kaplama Pres Makineleri, Balon Pres Makineleri, Kenar Bantlama Makineleri, Kaplama Dikiş Makineleri, 3D Torna Makinesi, Yatar Çizicili MDF Kesme Makineleri Ile tüm detaylı marangozluk işlemelerini başarı Ile yapabilecek  imkanlara sahiptir.

Döşemehanesinde; Tek Katlı Kumaş Kesme Makineleri, Sünger Kesme Makineleri, Pastal Makineleri , Kuş Tüyü Ve En Kaliteli Süngerler, Zanaatkâr Ustalarımızın marifetli elleri ile buluşarak, harika konforu oluşturmaktadır.

Montaj Bölümünde: Tüm departmanlardan gelen yarı mamul ve mamuller, Lazer Hizalama ve Ölçüm cihazları desteği ile marifetli eller tarafından birleştirilerek, en kaliteli mobilya ve mimari tasarımlara  son şekli verilmektedir.

Depolama Alanında; Kalite Kontrol sonrası, Dünya standartlarına uygun ve en korunaklı şekilde ambalajlanan ürünlerimiz, Üretim Takip Sistemimiz ile entegre şekilde barkodlanarak , akıllı raflama sistemimiz ile  en uygun şekilde istiflenmektedir.

Tüm bunlarla birlikte, Markamızın Dünya çapında bilinirliğini ve reklam kampanyalarını, Sosyal Medya Uzmanlarımız, Yazılım Uzmanlarımız ve Grafik Tasarım Ekibimizle kendi bünyemizde profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz.

“Profesyonel Bir Şekilde Üretime Yaklaşım” anlayışı ile ürünlerimizi ; Sipariş alımından itibaren, 3D Modelleme ve sunum ile taçlandırarak, Üretim Takip Sorumlularımız ile yetenekli ve başarılı Mimar Ekibimiz,  ve en yetkin becerilere sahip Üretim Personelimizle birlikte imal etmekteyiz. İmalatımızın her aşaması Üretim Takip Sorumluları, Mimarlar ve Kalite Kontrol Birimlerince kayda alınmakta ve titizlikle incelenmektedir.  Bununla beraber, sürekli gelişmeyi hedefleyen prensiplerimiz ve Ar&Ge ekibimizle her geçen gün bir adım daha ileriye gidebilmek ve sektöre yön verebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Uluslararası gönderilerimizi de Profesyonel Lojistik Birimi ile gerçekleştirerek , tüm müşterilerimize tam zamanında, Lüks ve Ayrıcalıklı Yaşam Alanları Sunmaktan gurur duymaktayız. “KENDİNİZE DAHA İYİ BİR ATMOSFER SUNUN” Sloganımız, Çünkü Hepiniz Bunu Hak Ediyorsunuz.