Hakkımızda

360 Home Decor, 2016 yılında Türkiye’de faaliyete başlayan bir firmadır.  Kısa sürede büyüyen ekibi, yenilikçi ve azimli adımlarla hızla başarı basamaklarını tırmanmaya başladı. Şuan da 10.000m2 kapalı alana sahip fabrikasında, 49 farklı ülkeye mobilya, aksesuar ve mimarlık ihracatı ile göz doldurmaktadır. Özellikle Dubai, Katar, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da şubeleri bulunmaktadır. 360 Home Decor, bu şubeler sayesinde lüks mobilya, aksesuar ve mimarlık hizmetini yurtdışında da en prestijli şekilde ortaya koymaktadır.

Fabrikasında kendi bünyemizde bulunan son teknolojiye sahip ekipmanlar ile tüm taleplere cevap verilebilmekte ve en iyi şekilde üretimler gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca fabrikanın ekipman parkuru bakımından;

Demirhanesinde; fiber lazer metal kesme makinesi, boru büküm makinesi, silindir büküm makinesi, argon ve gaz altı kaynak makineleri, lazer markalama makineleri, PVD titanyum kaplama makinesi, metal polisaj ve tesviye bölümleri ile her türlü metal işlemlerini yerine getirebilmektedir.

Boyahanesinde; profesyonel havalandırma odaları, toz ve ral boyada en son teknoloji boya sprey tabancaları, özel zımpara makineleri, toz boya fırınları,  polisaj makineleri ve kurutma odaları ile tüm ihtiyaca yönelik yenilikçi çözümler üretebilen bir departmanıdır.

İskelethanesinde; yatar çizicili ağaç ve MDF kesme makineleri, planya makineleri, gönye kesme makineleri, sandalye toplama makineleri, zıvana makineleri, zımpara makineleri, ahşap CNC işleme makineleri ile tüm mobilya ve dekorasyon ürünleri için her türlü soruya cevap verebilmektedir.

Marangozhanesinde; ahşap kaplama pres makineleri, balon pres makineleri, kenar bantlama makineleri, kaplama dikiş makineleri, 3D torna işlemleri, yatar çizicili MDF kesme makineleri ile tüm marangozluk işlemelerinin başarı ile yapılabileceği tüm imkanlara sahiptir.

Döşemehanesinde; tek katlı kumaş kesme makineleri, sünger kesme makineleri, paskal makineleri ve kuş tüyü ve en kaliteli süngerleri ile zanaatkâr ustalarımızın marifetli ellerinden çıkan harika konforun buluşma noktasıdır.

Montaj bölümünde: tüm departmanlar dan gelen yarı mamullerin/mamullerin lazer hizalama ve marifetli eller ile birleştirilip, mobilyanın ve mimarlık ürünlerinin ortaya çıktığı bölümüdür.

Deposunda; dünya standartlarına uygun ve en korunaklı şekilde ambalajlanan ürünlerimiz üretim takip sistemimiz ile entegreolmakta ve akıllı raflama sistemimiz ile barkotlayarak en uygun şekilde istiflemektedir.

Tüm bunlarla beraber markasının dünya çapında bilinirliğini ve reklam kampanyalarını sosyal medya uzmanları, yazılım uzmanları ve grafik tasarım ekibiyle kendi bünyemizde profesyonel bir şekilde yürütmektedir.

Profesyonel bir şekilde üretime yaklaşım anlayışı ile ürünlerini; sipariş alımından itibaren, 3D modelleme ve sunum ile taçlandırıp, üretim takip sorumluları ile yetenekli ve başarılı mimar ekibi yetenekli ve en yetkin becerilere sahip üretim personeliyle beraber üretime geçmektedir. Her aşaması üretim takip sorumluları, mimarları ve kalite kontrol birimlerince kayda alınmakta ve titizlikle incelenmektedir.  Bununla beraber hiçbir zaman olduğu yerde durmayı benimsemeyen alışkanlığıyla ve Ar&Ge ekibiyle her geçen gün bir adım daha ileriye gidebilmek ve sektöre yön verebilmek için var gücümüzle çalışmaktadır. Tüm bunlar ile beraber uluslararası gönderimlerini de profesyonel lojistik birimi ile gerçekleştirmekte ve tüm müşterilerine tam zamanında, lüks ve ayrıcalıklı yaşam alanları sunmaktan gurur duymaktadır. “KENDİNİZE DAHA İYİ BİR ATMOSFER SUNUN” sloganımız, çünkü hepiniz bunu hak ediyorsunuz.