360 HOME DECOR Hoşgeldiniz

360 Home Decor bünyesinde dekorasyon ve iç mimari hizmetleri sunmak için birlikte çalışan, deneyimli, çalışkan mimarlar barındırmaktadır. Çeşitli modern materyaller ile yaşam alanlarınızı benzersiz, lüks ve konforlu bir şekilde iç mekan kıyafetleriyle zenginleştirmek için birlikte çalışacağız. Yüksek kalitede modern tasarım için daima en iyiye odaklanmaya özen gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Her iç mimari tarzına göre kapsamla bir dizi model yelpazesi tasarladık. Klasik tasarımlardan modern ve sade tasarımlara kadar lüks ve şıklığı bir araya getiren, Çeşitli renk ve malzeme seçenekleri ile kendinizi ait hissedebileceğiniz tarza göre modeller üretiyoruz.

360 Home Decor’da dünyanın her yerinden mobilya tasarımındaki en son trendleri her zaman takip ediyoruz. Özellikle İtalyan mobilyaları olmak üzere uluslararası mobilya tasarımlarını sizlerin yaşam alanlarına sunuyoruz.Müşterilerimizin bize duyduğu güven ve yüksek beklentilerini sürekli olarak karşılamak ve lüks konforlu mobilyalar üretebilmek üzere sürekli çalışıyoruz.

Bir aile gibi çalışan ekip olarak, mobilya tasarımlarımızın evinizin ve hayatınızın bir parçası haline geleceğinden hiç şüphemiz yok. Bu sebeple sizler için, ailenizin bir parçasıymış gibi çalışma sürecimizin her aşamasında misyonumuzu gerçekleştiriyoruz.

Kısacası, iç mekan sorununuz ne olursa olsun, deneyimlerimizi ve uzmanlığımızı, stillerimizin ve ürünlerimizin kalitesinden, sunmaya çalıştığımız iyi değerlere kadar tam memnuniyetinize ulaştırmaya çalışacağız.

Müşterilerimizin isteklerini karşılayabilmek için karşılaştıkları zorluklara dekorasyon çözümleri bulacak tecrübemize önem veriyoruz.

Hizmetler

iç mimari

İç mekanınız için en şık tasarımları, mobilyaları, dekorları ve aksesuarları seçerken size rehberlik etmekten gurur duyuyoruz.
Kendi geniş koleksiyonlarımızla ilgili benzersiz ve rakipsiz bilgilerimizle, iç mekanınız için en şık tasarımları, mobilyaları, dekorları ve aksesuarları seçerken size her zaman yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Planınız için mükemmel kumaşlar, duvar kağıtları, boyalar, mobilyalar ve aksesuarlar, sunduğumuz profesyonel hizmetin bir parçasıdır.

Mobilya Tasarımı

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, deneyimli ekibimiz, alanınıza en uygun tasarımları kendi tercihlerinizi uygulamaya hazırdır.
İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, deneyimli ekibimiz, alanınıza en uygun tasarımları kendi tercihlerinizi uygulamaya hazırdır.

Mükemmel tasarlanmış, konforlu ve uzun ömürlü mobilyalar sunuyoruz.

Proje Uygulama

Hayal ettiğiniz muhteşem tasarımın seçimini için bize bırakın. Uzmanlarımız, mekanınızı arzu ettiğiniz şekilde özelleştirmek için hazır bekliyor.
Hayal ettiğiniz muhteşem tasarımın seçimini için bize bırakın. Uzmanlarımız, mekanınızı arzu ettiğiniz şekilde özelleştirmek için hazır bekliyor.

Koleksiyonlar

Sandalyeler

Yataklar

Kanepeler

Konsollar

Dolaplar

Masalar

Dresuarlar

Aksesuarlar

Objeler

Her müşterinin iç tasarım ihtiyaçları benzersizdir, her şeyden önce, her bir müşterinin projesine istediği tarzda yaklaşırız. Aile gibi çalışan ekibimiz tüm iç tasarım zorluklarınızı çözmek için mevcut en yaratıcı, yenilikçi ve şık çözümlere odaklanacaktır.

Your Name (required)

Your Email (required)

Phone number

Subject

Your Message

ISTANBUL / TURKEY
Masko Mobilya Kenti 15/B No:9-11 Başakşehir İkitelli
Fabrika: Ataşehir ilçesi Ferhatpaşa Mah.49.sk No: 24-28
Tel: +90 216 415 60 36
MASKO: +90 0212 675 04 91
DUBAI / UAE
Deira Port. Saeed Nouf Tower – behind Business Village Office 1301
Tel: +97142522477
DOHA / QATAR
Villa 19, Al Sadd St. 953
Tel: +97433233463
Jeddah / KSA
4470 Hamad AlHaqil st. Al Rawdah Office no. 1
Tel: +966126639888
Öneri ve Şikayetleriniz için :  sikayet@360homedecor.com.tr